Hightek Optoelektronik Sınırlı

Önce kalite! Müşteri önceliği! Hizmet ilk!

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Hightek Optoelectronic Limited Fabrika turu

Ben sohbet şimdi
Çin Hightek Optoelectronic Limited Sertifikalar
Çin Hightek Optoelectronic Limited Sertifikalar
Işıklarınız iyi kalitedir :) Müşterilerimizden bir rapor bekliyoruz. Parlarınızın elektronik diğer elektroniklerden daha iyi.

—— Joe Allenspach

Işıkları satın almaya karar verdiğim zaman, kesinlikle göndereceğiniz ışıklardan çok memnun olduğum için kesinlikle şirketinizden alacağımı biliyorum.

—— İkbal Matharu

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Hightek Optoelectronic Limited Hightek Optoelectronic Limited Hightek Optoelectronic Limited Hightek Optoelectronic Limited Hightek Optoelectronic Limited Hightek Optoelectronic Limited Hightek Optoelectronic Limited Hightek Optoelectronic Limited Hightek Optoelectronic Limited Hightek Optoelectronic Limited Hightek Optoelectronic Limited Hightek Optoelectronic Limited Hightek Optoelectronic Limited

1 2 3
Hightek Optoelectronic Limited Hightek Optoelectronic Limited Hightek Optoelectronic Limited
customed LED uplight
customed moving head light
customed theatrical led par light

customed LED uplight

This LED uplight is customed in a square size, with removeable barndoors,white alluminun housing, and HEX RGBWA+UV 6in1 LEDs. With Neutrik powerCON in/out socket, both 3-Pin and 5-Pin XLR connetors.

customed moving head light

This beam spot wash moving head has a different program according to customers'idea, DMX channels are rearranged.

customed theatrical led par light

This LED theatrical par light was originally designed as an outdoor led par with waterproof cables. With customer's idea, we customize it without cables, replacing it with Neutrik powerCon in/out sockets, and signal cables are replaced by 5-Pin XLR sockets. Plus a barndoor is designed for this light. The LEDs are requested to be 60*3W white LED, 60*3W blue LED, and 18*12W 6in1 LED

1
Hightek Optoelectronic Limited

  • Üretim hattı
    Belirli ürünleri üreten bir grup işçi ile 6 üretim hattımız var. Herkes kendi alanında yetenekli, kaliteli ürünler üretiyor. Test hattındaki çalışanlar, tüm ürünlerin müşterilere sunacak kadar iyi olduğundan emin olmak için ayrıntılı uzun süreli testler yapacaktır.

  • OEM / ODM
    Inşaat ve yazılım konusunda uzman profesyonel teknik mühendisleri ile, Müşterinin fikrine göre bir ürün tasarlayabiliriz. HTKLIGHT ürünlerinden ayrı olarak, müşterilere OEM ve ODM fikstürü de sağlıyoruz.

  • Ar-Ge
    Aydınlatma sektöründeki uzun yıllara dayanan tecrübemizle, profesyonel beceriler kazandık ve yeni ürünleri araştırıp geliştirerek, trendlere ayak uydurmak için daima yenilikçi bir zihin tutuyoruz.

İletişim bilgileri
Hightek Optoelectronic Limited

İlgili kişi: Mr. Simon

Tel: 86-13926173529

Faks: 86-20-36602790

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin